ورزش
سروش دباغ: مارادونا مثل موتسارت هنرمند بود/ با چسباندن برچسب
نخستین گفت‌وگوی فوتبالی با یک فیلسوف و روشنفکر دینی

سروش دباغ: مارادونا مثل موتسارت هنرمند بود/ با چسباندن برچسب "پوپولیسم" بر پیشانی فوتبال مخالفم/ تعبیر "توده‌انگیزی عقلانیت‌سوز" در توصیف فوتبال جایز نیست/ نمایش تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸، فنی‌تر از ۲۰۱۴ خواهد بود

بیشتر اهالی فلسفه در ایران و نیز روشنفکران دینی، اهل فوتبال نیستند. گویا غوطه‌ور شدن در اقیانوس فلسفه و دریای دین‌شناسی، آدمی را از رسیدن به قارۀ فراخ فوتبال بازمی‌دارد. اما فلسفۀ انضمامی چگونه می‌تواند به پدیده‌ای که چندصد میلیون و گاه چند میلیارد نفر را درگیر خودش می‌کند، بی‌اعتنا باشد؟ سروش دباغ از این حیث، شاید متفاوت از غالب پیشکسوتان و همقطارانش باشد. او با اینکه یکسره درگیر دین و فلسفه است، زیبایی فوتبال را درک می‌کند‌...
امیدوارم جامعه فوتبال شرایط ما را درک کنند؛

کی‌روش: بیش از یک گام جادویی نیاز داریم

اسپانیا- پرتغال و مراکش رودر روی شاگردان کی روش؛

قرعه کشی روسیه 2018؛ ایران در گروه مرگ!

تکلیف 32 تیم حاضر در جام جهانی و قرعه آن ها مشخص شد و تیم ملی کشورمان در گروه دوم به ترتیب برابر مراکش، اسپانیا و پرتغال به میدان خواهد رفت.
جنجال مرد روسری پوش در مسابقات بانوان!

جنجال مرد روسری پوش در مسابقات بانوان!

بی شک یکی از اتفاقات عجیب ورزش کشور تصویر منتشر شده از مربی تایلندی تیم کبدی این کشور در سالن مسابقات بانوان بود. جایی که او با کشیدن روسری روی سرش توانسته بود وارد استادیوم شود.
سورپرایز ماریا کوماندانیا برای مردم ایران

سورپرایز ماریا کوماندانیا برای مردم ایران

ماریا کوماندنیا مجری برگزیده روسی تبار که با سردار آزمون نیز آشنا است، در مصاحبه ای جنجالی از سوپرایزش برای مردم ایران رونمایی کرد.
آخرین اخبار