عمومی
چشم نوازی از گردشگران در منطقه ییلاقی سوباتان
گزارش تصویری

چشم نوازی از گردشگران در منطقه ییلاقی سوباتان

منطقه ییلاقی سوباتان در نزدیکی شهر تالش در استان گیلان قرار دارد. این منطقه از شمال به رودخانه لیسار، از شرق به جنگل‌های تالش، از جنوب به ییلاق‌های آسبومار جوکندان و از غرب به دریاچه نئور و ییلاق‌های اردبیل متصل می‌شود. دشت گل‌های شقایق، آبشار ورزان، چشمه‌های آب شیرین نزدیکی دریاچه نئور و منظره چشم‌نواز مه باعث جذب گردشگران به این منطقه شده است.
رهاسازی ١١ بَهله پرنده وحشی در دل طبیعت
گزارش تصویری

رهاسازی ١١ بَهله پرنده وحشی در دل طبیعت

اداره‌کل محیط زیست استان البرز، پرنده‌های وحشی‌ای‌که به‌دلیل آسیب قادر به بازگشت به طبیعت نیستند را به مرکز نگهداری از حیات وحش پارک چمران تحویل می‌دهد تا زمانی که توان بازگشت به حیات وحش را پیدا کنند در آنجا می‌مانند. البته برخی از این پرندگان به‌دلیل شدت آسیب وارده به قدری ناتوان شده‌اند که دیگر نمی‌توانند به زادگاه اصلی خود بازگردند و تا آخر عمر در این مرکز نگهداری می‌شوند.
محافظت از  غذا در بسته های خوش آب و رنگ
گزارش تصویری

محافظت از غذا در بسته های خوش آب و رنگ

بسته‌بندی به‌عنوان آخرین حلقه تولید و تأثیرگذارترین آن، دنیای جدیدی پیش روی تولیدکنندگان و حتی سرمایه‌گذاران بخش کشاورزی باز می‌کند. اگرچه بسته‌بندی به‌عنوان یک حلقه از زنجیره‌های متعدد تولید و توزیع و... است؛ اما بی‌شک اگر کالایی بتواند چالش حلقه‌های پیشین را پشت سر بگذارد. بسته‌بندی می‌تواند سرنوشت نهایی کالا و سرانجام آن را رقم بزند. در گزارش تصویری زیر نمونه هایی از بسته بندی های تخصصی و فانتزی محصولات غذایی منتشر شده است:
نان با طعم خلاقیت!
یک نانوای تایوانی، نانی به شکل هندوانه تهیه کرده است

نان با طعم خلاقیت!

گر چه خوردن نان و هندوانه اتفاق ویژه‌ای نیست ولی خوردن نانی که شکل و ظاهر هندوانه داشته باشد، چیزی است که کمتر کسی تا کنون تجربه کرده است. نانوای خوش ذوش تایوانی از چای سبز برای رنگ‌آمیزی بخش بیرونی این نان و از توت فرنگی برای رنگ‌آمیزی داخل نان استفاده کرده است. دانه‌های کشمش سیاه نیز نقش هسته‌های هندوانه را بازی می‌کنند. آرد سفید نیز برای تهیه بخش میانی به کار رفته است.
دفن کودکان در تنه درختان!
گزارش تصویری

دفن کودکان در تنه درختان!

مردم یکی از روستاهای کشور اندونزی در جنوب شرقی آسیا، اگر فرزندشان قبل از درآوردن دندان بمیرد، آن را در تنه درخت دفن می‌کنند. آنها معتقدند این کار باعث می‌شود جسم کودک به طبیعت بازگردد!
یادواره شهید رضوی در آیین گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر/ تصاویر

یادواره شهید رضوی در آیین گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر/ تصاویر

امروز در آیین گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و بزرگداشت یاد و خاطره شهادت سردار جهادگر سید محمد تقی رضوی که در سالن خوشه وزاتخانه با حضور تنی چند از فرماندهان دفاع مقدس برگزار شد، ضمن تجلیل از ۱۷ خانواده جهادگر شهید در وزارت جهاد کشاورزی با اهدای لوح، از نرم افزار چند رسانه ای شهید حاج احمد حجتی نیز رونمایی شد.
چقدر درگیر این عکس‌ها می‌شوید؟
گزارش تصویری

چقدر درگیر این عکس‌ها می‌شوید؟

"مونیکا کراوالو" هنرمندی است که در دستکاری عکس‌ها، فتوشاپ و تصویرسازی مهارت دارد. او بزرگ‌شده سوئیس است، تحصیلاتش را در انگلستان ادامه داده و اکنون ساکن برلین است و عکس‌هایش هم مانند زندگی‌اش ترکیبی از چند تصویر است. او می‌گوید: از اینکه مردم با دیدن عکس‌هایم سردرگم می‌شوند، لذت می‌برم...

بازداشت کبوتر قاچاقچی در مرز کویت!+ عکس

مقامات مرزی کویت کبوتر مشکوکی را شکار کردند که 178 قرص روان‌گردان را به سمت این کشور حمل می‌کرد.
برندگان مسابقه عکس  OIE 2017 شناخته شدند/ هنرمندان ایرانی در میان برندگان
گزارش تصویری

برندگان مسابقه عکس OIE 2017 شناخته شدند/ هنرمندان ایرانی در میان برندگان

از آنجا که هنر عکاسی به عنوان یکی از هنرهای کارآمد می تواند بخشی از ابعاد ناشناخته فعالان عرصه حفاظت از سلامت حیوانات را به خوبی بازنمایی نماید، سازمان بهداشت جهانی دام OIE، با طراحی مسابقه عکاسی کوشیده تا توجه بیشتر به اقدامات و تلاش های صورت گرفته کلیه دست اندرکاران (دامپزشکان، کارشناسان بهداشت،بهره برداران و ...) در زمینه سلامت دام و بهداشت عمومی را منتشر کند که تصاویر برندگان مسابقه سال 2017 را می توانید در گزارش تصویری زیر ببینید: