عمومی
جلوه های زیبای بهار در دیگر کشورهای جهان

جلوه های زیبای بهار در دیگر کشورهای جهان

زیبایی‌‌های فصل بهار در کشورهای مختلف ؛ این گزارش تصویری است که خبرآنلاین به نقل از رویترز مخابره کرده است. در این گزارش تصاویری از آغاز فصل بهار و استقبال مردم کشورهای مختلف را از این فصل زیبا مشاهده می‌کنید...
گاوهای برنده رقابت های نژادی/ تصاویر

گاوهای برنده رقابت های نژادی/ تصاویر

رویداد SIMAGENA از جمله رویدادهای جانبی نمایشگاه دوسالانه sima در پاریس است که نمایشگاه 2017 آن چند روز پیش برگزار و به پایان رسید. در رویداد SIMAGENA رویدادی برای مزایده‌های گاو و رقابت نژادهای گاوی است که می‌تواند نشست‌ها و دیدارهایی در زمینه کسب و کار در جامعه فرانسه و گاوداری بین‌المللی فراهم کند.
مسابقه سگ های برگزیده انگلستان/ تصاویر

مسابقه سگ های برگزیده انگلستان/ تصاویر

برترین سگ های برگزیده انگلستان در رقابتی نمایشی انتخاب شدند.

بی کلاسی تا کجا؟!/کاریکاتور

وزیر آموزش و پرورش: 68 هزار کلاس ناامن در کشور وجود دارد که نیازمند 12 هزار میلیارد تومان بودجه برای بازسازی است!

در کارخانه شکلات سازی ایرانی چه می گذرد؟/ تصاویر

تصاویر زیر تولید شکلات در یک کارخانه ایرانی را نشان می‌دهد.
جشن فرارسیدن نوروز در روستای زیبای پالنگان/ تصاویر

جشن فرارسیدن نوروز در روستای زیبای پالنگان/ تصاویر

جشن نوروزی روستای پالنگان، با شادی و چرخاندن مشعل‌ها و حرکت به بالای صخره‌های پشت روستا توسط جوانان برگزار شد. در این جشن مردم با نواختن موسیقی‎‌های سنتی و پوشیدن لباس‌های رنگارنگ و حضور بر بام‌های خانه‌ها به استقبال بهار می‌روند. روستای پالنگان (پلنگان) از توابع شهرستان کامیاران، یکی از روستاهای زیبا و تاریخی استان کردستان است که در ابتدای منطقه اورامانات قرار دارد.
زیباترین گاوهای آلمان برگزیده شدند/ تصاویر و فیلم
در چهل‌وچهارمین دوره مسابقات

زیباترین گاوهای آلمان برگزیده شدند/ تصاویر و فیلم

چهل‌ و چهارمین دوره مسابقات زیباترین گاو شیرده آلمان تحت عنوان "برای بهترین نگاه" (Schau der Besten) در ایالت "نیدرزاکسن" برگزار شد.در تصویر زیر داورها درحال ارزیابی گاو‌ها هستند و امتیاز خود را به هریک از گاوهای شرکت‌کننده می‌دهند. در این رویداد، 200 گاو در 18 دسته مختلف برای کسب عنوان زیباترین گاو با هم به رقابت پرداختند.
حکایت پرفراز و نشیب ژرمن شپرد؛ سگ چوپان + تصاویر

حکایت پرفراز و نشیب ژرمن شپرد؛ سگ چوپان + تصاویر

کمتر سگی در دنیا وجود دارد که چون سگ نژاد ژرمن شپرد یا سگ چوپان (Schäferhund) آلمانی حکایت پرفراز و نشیبی را پشت سرگذاشته باشد. سگی که نژادش در استاندارد سازمان جهانی سگ (Fédération Cynologique Internationale) که به اختصار (FCI) نامیده می‌شود با شماره ۱۶۶ به ثبت رسیده است.
مرگ گرگ ها به بهای خودنمایی انسان ها/ تصاویر

مرگ گرگ ها به بهای خودنمایی انسان ها/ تصاویر

کشتار حیوانات در حیات وحش برای تامین پوست خز از آن و خودنمایی انسان ها در میهمانی ها، یکی از غم انگیزترین اتفاق هایی است که می تواند رخ دهد. کشتار 1700 گرگ در منطقه چرنوبیل و اقع در مرز اوکراین و بلاروس در سال 2016 از جمله وقایع دردناکی است که موجب شده تا امروز، خبرگزاری رویترز با شکار عکس های واسیلی فدونسکو، به نمایش گذاشته است
جشن
رسم و رسوم عجیب روستاییان چینی

جشن "ضرب و شتم بودا" برای پیشگیری از خشکسالی...!/ تصاویر

بنا بر افسانه‌های کهن، سنگی را که روستاییان به‌عنوان تندیس قدیمی و خدایی محلی بودایی می‌شناسند، قادر است از روستا و ساکنان آن در مقابل سیل و خشکسالی مراقبت کند و محصول خوب کشاورزی را برایشان به ارمغان آورد.