کد خبر: ۳۹۲۱۴
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵- ۱۷:۰۵
در راستای استحکام تعامل بانک‌ها و بخش خصوصی؛
در راستای استحکام تعامل بانک‌ها و بخش خصوصی در جهت توسعه اقتصادی و رونق تولید ملی تفاهم‌نامه‌ای بین بانک کشاورزی و گروه صنعتی زر به امضاء رسید.


در راستای استحکام تعامل بانک‌ها و بخش خصوصی در جهت توسعه اقتصادی و رونق تولید ملی تفاهم‌نامه‌ای بین بانک کشاورزی و گروه صنعتی زر به امضاء رسید.

به گزارش خبرنگار ایانا، این تفاهم‌نامه ظهر امروز یک‌شنبه 19 دی‌ماه 1395 خورشیدی در بازدید مرتضی شهیدزاده رئیس هیأت‌مدیره و مدیرعامل، خدارحمی عضو هیأت‌مدیره و جمعی از مدیران ارشد بانک کشاورزی از کارخانه‌های گروه صنعتی و پژوهشی زر، منعقد شد.

در این بازدید که با حضور مرتضی سلطانی، رئیس هیأت‌مدیره گروه صنعتی زر و دیگر اعضای هیأت‌مدیره این گروه برگزار شد، مرتضی شهیدزاده در توصیف این مجموعه گفت: بهره جستن از دانش فنی روز، نیروی انسانی فرهیخته جوان و باتجربه در کنار هم از مشخصات بارز گروه صنعتی و پژوهشی زر است.

وی اظهار امیدواری کرد: نظم حاکم بر این مجموعه آینده‌ای بسیار موفق و منحصر به فرد را برای گروه زر رقم زند.

در جریان این دیدار، شهیدزاده از کارخانه‌های تولید آرد و ماکارونی، سیلوهای ذخیره گندم، پالایشگاه غلات و نخستین مرکز تولید فروکتوز مایع از غلات بازدید کرد.بر اساس این گزارش، در این بازدید درباره راه‌های گسترش همکاری و تعاملات بین بانک کشاورزی و گروه صنعتی و پژوهشی زر به‌ویژه سرمایه‌گذاری در حوزه صنایع غذایی و ارائه خدمات بانکی نیز بحث و تبادل نظر شده است.

به گزارش ایانا، از آنجا که بانک کشاورزی به‌عنوان تنها بانک تخصصی بخش کشاورزی نقش عمده‌ای در تامین نیازهای اعتباری تولید‌کنندگان بخش کشاورزی ازجمله صنایع غذایی و تبدیلی وابسته دارد و با ارائه تسهیلات و خدمات مالی به فعالان و تولیدکنندگان این عرصه، تاکنون گام‌های مؤثری در تأمین امنیت غذایی کشور برداشته است و گروه صنعتی زر نیز به‌عنوان یک مجموعه با مدیریت توسعه‌گرا و موفق جزو صادرکنندگان نمونه و پرافتخار برای صنایع غذایی ایران شده است، انتظار می‌رود با این همکاری تحولات بیشتری در امر سیاست‌های توسعه‌ای صنایع غذایی رقم بخورد./
S-951019-02

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار