کد خبر: ۳۹۲۵۷
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵- ۱۱:۲۰
وزیر صنعت، معدن و تجارت به مناسبت رحلت جانسوز آیت الله هاشمی رفسنجانی پیام داد:
نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت به نمایندگی از طرف همه خانواده بزرگ صنعت، معدن و تجارت درگشذت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.


 نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت به نمایندگی از طرف همه خانواده بزرگ صنعت، معدن و تجارت درگشذت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

به گزارش ایانا، متن پیام به شرح زیر است:

انا لله و انا اليه راجعون

با دريغ و افسوس فراوان درگذشت عالم رباني، فقيه عاليقدر حضرت آيت الله اكبر هاشمي رفسنجاني براي همه ارادتمندان آن مرد بزرگ مصيبتي سنگين و ضايعه اي جبران ناپذير است.
آن بزرگوار كه از برجستگان انقلابي و سياسي معاصر جهان اسلام به شمار مي رفتند، زندگي سراسر ايثار خود را وقف اعتلاي جامعه و امت اسلامي نمودند.
حضرت آيت الله هاشمي رفسنجاني به گردن صنعت معدن و تجارت كشور مثل ساير بخش هاي اقتصادي، سياسي و اجتماعي حقي بزرگ دارد و بدون شك لقب سردار سازندگي برازنده ايشان بوده و من وظيفه دارم  از تلاش هاي ايشان در سال هاي بعد از انقلاب  و حمايت هايي كه تا امروز  از اين حوزه بزرگ انجام دادند به نيكي ياد كنم.
اینجانب به نمایندگی از طرف همه خانواده بزرگ صنعت، معدن و تجارت تسلیت صمیمانه خود را به پیشگاه حضرت بقیه الله ارواحنا له فدا و رهبر معظم انقلاب اسلامی، آیات عظام و علمای اعلام و تمامی اقشار جامعه ایران اسلامی تقدیم داشته و به ارادتمندان و به ویژه خاندان مکرم و ارجمند ایشان تعزیت عرض نموده و برای دیگر داغداران از خداوند متعال درخواست تسلا و برای روح مطهر آن بزرگوار رحمت و مغفرت الهی خواستارم.

محمدرضا نعمت زاده

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار