کد خبر: ۳۹۲۷۷
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵- ۱۵:۰۶
اتحادیه آبزیان در پی در گذشت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی پیام تسلیت داد:
اتحادیه سراسری شرکت‌های تعاونی تکثیر و پرورش و صادرات آبزیان ایران در پی در گذشت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی پیام تسلیتی را صادر کرد.

اتحادیه سراسری شرکت‌های تعاونی تکثیر و پرورش و صادرات آبزیان ایران در پی در گذشت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی پیام تسلیتی را صادر کرد.

به گزارش خبرنگار ایانا، در این پیام که به امضای ارسلان قاسمی، مدیرعامل اتحادیه یاد شده رسیده آمده است:

"در تاریخ معاصر ایران کمتر فردی را می‌توان یافت که در تمامی دوران‌های پر فراز و نشیب، همواره نگاهی عمیق و تیزبین و دقت نظر در مسائل اجتماعی، سیاسی و اقتصادی داشته و در کنار آن نیز نقشی پررنگ و شایسته در آبادانی و پیشرفت و عظمت کشور داشته باشد. سردار کبیر سازندگی حضرت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی عالم جلیل‌القدری که نقش بی‌بدیلی در تاریخ معاصر جهان و ایران از خود به‌جای گذاشته، از این دست افراد است. فرماندهی دفاع مقدس جوانان این مرز و بوم و با خاتمه آن سازندگی ایران، نشان افتخاری است که نصیب ایشان گردیده است و به جرأت می‌توان گفت که ردپای سازنده ایشان در تمامی عرصه‌های تولید به روشنی پدیدار است. نهال تکثیر و پرورش و صادرات میگو که به دست حضرت آیت‌الله هاشمی کاشته شد اکنون به درختی تنومند تبدیل گردیده است.

اینجانب به نمایندگی از اتحادیه سراسری شرکت‌های تعاونی تکثیر و پرورش و صادرات آبزیان ایران ضمن تسلیت این ضایعه جانگداز به رهبر معظم انقلاب، ملت رشید و شریف ایران و جامعه شیلات کشور، امیدوارم که با عنایت به فضل و رحمت الهی، روح این بزرگ‌مرد تاریخ ایران را با ارواح طیبه اولیای الهی و امام راحل محشور گرداند."

S-951020-02

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر: