کد خبر: ۳۹۳۴۴
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵- ۱۳:۲۹
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نظر آباد استان البرز اعلام کرد:
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نظر آباد گفت: در 9 ماهه امسال در روستاهاي اين شهرستان 65 مورد تخريب با استناد به تبصره 2 ماده 10 قانون اصلاح قانون حفظ كاربري و 9 مورد با استناد به احكام قطعي صادره از مراجع قضايي توسط عوامل دهگردشي امور اراضي شناسايي و قلع و قمع شده است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نظر آباد از اعاده كاربري 52 هزار و 728 متر مربع از اراضي كشاورزي این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایانا از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان البرز، محمدی با بیان این مطلب گفت: حفظ اراضی کشاورزی یک وظیفه ملی است و زمین با تمام نعمت هایش متعلق به تمامی نسل هاست، از این رو باید در حفظ این نعمت خدادادی بکوشیم و از تخریب و تغییر کاربری اراضی کشاورزی جلو گیری کنیم.

وی با اشاره به عملکرد 9 ماهه امور اراضی این شهرستان گفت : ​در راستای جلوگیری از تخریب اراضی کشاورزی در 9 ماهه سال 95 در روستاهاي اين شهرستان 65 مورد تخريب با استناد به تبصره 2 ماده 10 قانون اصلاح قانون حفظ كاربري و 9 مورد با استناد به احكام قطعي صادره از مراجع قضايي توسط عوامل دهگردشي امور اراضي شناسايي و قلع و قمع شده است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نظر آباد افزود: با تلاش همکاران امور اراضی شهرستان مجموعاً مساحت 52 هزار و 728 متر مربع از اراضي كشاورزي اعاده كاربري شد.


ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار