کد خبر: ۴۰۸۳۳
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۵- ۱۵:۴۰
مرکز کشاورزی در انگلستان افتتاح شد
ارتباط بین صنعت و دانشجویان، با افتتاح مرکز جدید کشاورزی و مهندسی در کالج Askham Bryan College در شمال یورکشایر انگلستان به ارزش 2.4 میلیون پوند کلید خورد.

ارتباط بین صنعت و دانشجویان، با افتتاح مرکز جدید کشاورزی و مهندسی در کالج Askham Bryan College در شمال یورکشایر انگلستان به ارزش 2.4 میلیون پوند کلید خورد.

به گزارش ایانا از وب‌سایت gazetteherald، یک مرکز نوآورانه برای دانشجویان که به‌عنوان یک منبع آموزش و ارتباط با صنعت، ایجاد شده که در در دانشگاه یورک انگلستان، توسعه داده شده است.

همچنین این مرکز واحدی برای آموزش کشاورزی و باغبانی و تحقیقات کسب و کار روستایی به‌شمار می‌رود و در حال حاضر به‌عنوان یک مرکز در زمینه آموزش‌های پیشرو در ارائه تجهیزات پیشرفته استفاده می‌شود.

همچنین در این مکان، مطالعات عملی توسط 300 دانشجوی کشاورزی و مهندسی زمین انجام می‌شود و دارای اتاق‌های سخنرانی، اتاق اطلاعات کشاورزی، و تجهیزات تخصصی است.

در مراسم افتتاحیه تیم ویتاکر "Tim Whitaker"، مدیر این مرکز، درباره تعهد کالج به سرمایه‌گذاری در سرعت بخشیدن به دگرگونی بخش کشاورزی صحبت کرد و افزود: "این مسئله‌ای بسیار حیاتی است تا اطمینان پیدا کنیم که دانش‌آموختگان درک عمیق و مهارت‌های فنی مورد نیاز برای کشاورزی دقیق داشته باشند."

وی به "سرمایه‌گذاری قابل توجه" در زیرساخت اشاره و بر اهمیت ارتباط صنعت و دانشگاه تأکید کرد.

وی گفت: "این مرکز روی توسعه اقتصاد زیستی (bio-economy) و تکنولوژی‌های کشاورزی در منطقه سرمایه‌گذاری کرده است."

Nigel Pulling، مدیر اجرایی انجمن کشاورزی یورکشایر در این مراسم گفت: "ما تلاش می‌کنیم تا با نیروی مثبت به کمک کشاورزی و پیشرفت صنایع وابسته بیاییم. اگر ما می‌خواهیم یک بخش موفق روستایی داشته باشیم، نیاز به یک نیروی کار آموزش دیده و تحصیلکرده داریم."/


ترجمه: فرحناز سپهری


منبع:

http://www.gazetteherald.co.uk/

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار