کد خبر: ۴۱۲۸۲
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۵- ۲۲:۳۶رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: کار عرضه پرتقال با قیمت هر کیلوگرم 4200 تومان از طریق 60 میدان میوه و تره بار شهر تهران آغاز شده است.

علی اشرف منصوری روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با برنامه ریزی انجام شده، جایگاه های عرضه میوه در آستانه سال جدید و تعطیلات نوروزی به 300 مرکز در سطح پایتخت و دیگر شهرستان های استان تهران افزایش خواهد یافت.
وی با بیان اینکه سال های پیش عرضه میوه برای ایام نوروز در قالب طرح تنظیم بازار از 20 اسفند آغاز می شد اظهار کرد: امسال با توجه به شرایط موجود ، عرضه پرتقال با تصمیم ستاد تنظیم بازار استان تهران از طریق مراکز میادین میوه وتره بار سطح استان آغاز شده است.
به گفته منصوری، هیچ محدودیت و کمبودی برای عرضه میوه موردنیاز شب عید در استان تهران وجود ندارد.
وی افزود: درحال حاضر عرضه میوه در مراکز میوه و تره بار به صورت دست چین است که در صورت نیاز و استقبال مردم ، امکان عرضه میوه با سبد نیز وجود دارد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران تاکید کرد: ذخیره سازی میوه شب عید در استان تهران از یک ماه قبل آغاز شده و تاکنون 4 هزار تن میوه در سردخانه های استان ذخیره شده است.
وی افزود: قصد داریم میزان میوه ذخیره سازی شده برای شب عید استان تهران را تا 10 هزار تن افزایش دهیم که تقریبا معادل 2برابر میزان ذخیره شده در سال های قبل است.
به گفته وی، درهمین ارتباط 1500 تن سیب مرغوب شهرستان دماوند نیز در سطح استان تهران ذخیره سازی شده که درصورت نیاز امکان استفاده از ذخیره ملی نیز وجود دارد.
منصوری در خصوص ذخیره سازی و عرضه گوشت در سطح استان تهران نیز گفت: حدود 2 هزار تن گوشت گوساله منجمد با قیمت هرکیلوگرم 22 هزارتومان و 9 هزار تن گوشت مرغ منجمد با قیمت هرکیلوگرم 5900 تومان برای مصرف کننده ذخیره سازی و آماده عرضه در سطح استان است.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار