کد خبر: ۴۱۹۲۴
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۵- ۱۵:۱۴
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از عرضه کوییک با سطح قیمتی ۳۴ تا ۴۰ میلیون تومان خبر داد و گفت: عرضه این خودروی جدید از ابتدای تیرماه سال آینده آغاز خواهد شد و تلاش می‌شود که این خودرو با آپشن‌های مختلف وارد بازار شود.


 مهدی جمالی در حاشیه مراسم آغاز طرح امداد نوروزی گروه خودروسازی سایپا در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه کوییک نامی ایرانی و متعلق به ۴۰۰۰ سال قبل است، عنوان کرد: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته سال آینده ۴۵ هزار دستگاه خودروی کوییک و سال ۱۳۹۷ نیز بیش از ۸۰ هزار دستگاه از این خودرو تولید خواهد شد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در رابطه با آخرین وضعیت قرارداد سایپا با سیتروئن اظهار کرد: این قرارداد در مراحل نهایی است و تا پایان سال جابه‌جایی مبالغ یورویی و انتقال سهام به طرف فرانسوی صورت خواهد گرفت.

جمالی همچنین در این مراسم طی اظهاراتی از دارندگان خودرو خواست با توجه به مشکلات ایجاد شده از سوی امدادخودروهای متفرقه و غیرمجاز از خدمات امدادخودروهای رسمی و تحت نظارت خودروسازان در ایام سفرهای نوروزی استفاده کنند.

وی تصریح کرد: در طرح خدمات ویژه امداد نوروز هزینه خدمات هیچ افزایشی نخواهد داشت و همچنین در صورتی که خودروهای تحت گارانتی دچار عیوبی شوند که رفع عیب آنها ممکن نباشد، خودروی جایگزین در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

در ادامه این مراسم، رحیم علیشاهی مدیرعامل سایپا یدک نیز با اشاره به اینکه بیش از ۶۵۰۰ نفر در طرح ویژه امداد نوروزی گروه خودروسازی سایپا فعال خواهند بود، گفت: در این طرح علاوه‌بر خدمات خارج تعمیرگاهی حدود ۴۵۰ نمایندگی خدمات پس از فروش با بیش از ۴۵۰۰ نیرو به شهروندان خدمت‌رسانی خواهند کرد.

علیشاهی در مراسم آغاز طرح امداد نوروزی گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه طرح خدمات امداد نوروزی از ۲۵ اسفند آغاز و تا ۱۴ فروردین سال آینده ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: در این طرح بیش از ۷۲۰ واحد امدادی شامل پایگاه‌های روزانه، شبانه‌روزی، درون‌شهری و برون‌شهری به همراه خودروهای امداد سیار فعال خواهند بود.

وی ادامه داد: در سال‌جاری تلاش می‌شود در طرح خدمات امداد نوروزی زمان انتظار مشتریان برای دریافت خدمات به حدود ۳۰ دقیقه به‌طور میانگین کاهش پیدا کند.


ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار