کد خبر: ۴۲۹۰۵
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶- ۱۲:۰۵
رئیس مركز تحقيقات و آموزش كشاورزي و منابع طبيعي گيلان اعلام کرد:
رئیس مركز تحقيقات و آموزش كشاورزي و منابع طبيعي گيلان در نخستین جلسه شورای پژوهشی مركز بر اهتمام بیشتر برای عقد قراردادهای پژوهشی با سازمان های اجرایی و بخش خصوصی تأكيد کرد.

رئیس مركز تحقيقات و آموزش كشاورزي و منابع طبيعي گيلان از اهتمام بیشتر برای عقد قراردادهای پژوهشی با سازمان های اجرایی و بخش خصوصی در این استان خبر داد.

به گزارش ایانا از مركز تحقيقات و آموزش كشاورزي و منابع طبيعي گيلان، در نخستین جلسه شورای پژوهشی مركز دكتر مریم فلاحی رئیس این مرکز بر اهمیت پژوهش های تقاضا محور و توجه تمامی مسئولان بخش ها به اهتمام بیشتر برای عقد قراردادهای پژوهشی با سازمان های اجرایی و بخش خصوصی تأكيد کرد.

دکتر امان زاده معاون پژوهشی مرکز نیز در این جلسه در خصوص تشكيل ستاد و برنامه ريزي براي برگزاري هرچه بهتر روز مزرعه و انتقال يافته هاي تحقيقاتي مطالبی بیان داشت.

در این جلسه همچنین تجهیز آزمایشگاه های مرکز و امکان استفاده از امکانات آزمایشگاهی معاونت آموزش و واحد بهدان و برنامه ریزی برای ایجاد یک آزمایشگاه مرکزی و انتخاب مسئول آزمایشگاه با هدف نظم دهی ساختار آزمایشگاهی و استفاده بهینه از امکانات مرکز، مورد بحث و تبادل نظر اعضاء قرار گرفت.


ارسال به دوستان
نسخه چاپی
عناوین مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار