کد خبر: ۴۴۰۰۵
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶- ۱۷:۲۱جناب آقای رئیسی ؛ کاندیدای محترم ریاست جمهوری!

 شنیده ایم شما با یارانت فرمایش کرده اید؛ اصلاح طلبان اینقدر به مشکل برخورده اند که دست به دامن یک هنر مند سرطانی (استادشجریان) شده اند.
اولا این هنرمند سرطانی با انتخاب اشعار ناب شاعرانی چون حافظ، سعدی، مولانا و ... سهم بزرگی در شناساندن آن ها به جامعه ما داشت وایشان با مجاهدت بسیار تمام گوشه ها وملودی های- درحال نابودی - موسیقی ایرانی را کشف وبا حنجره مسیحایی خود هویت و فرهنگ ایرانی را جانی سه باره بخشید.
دوما این هنرمند سرطانی در روزهای سیاه گذشته بااجرای کارهایی چون بیداد،قاصدک،مرغ سحر و... نقش بسیاری در زنده نگه داشتن نام ویاد آزادی داشت .
سوما این هنرمند سرطانی روزی که با دوستانش در زیر زمین خانه آقای لطفی یواشکی ساز می زد و آواز می خواند تا از اختناق  بگریزد، در واقع فریاد چون منی را زنده می کرد.  
آقای رئیسی
اطمینان داشته باشید به عقب برنخواهیم گشت و اجازه نخواهیم داد روزهای سیاه و تلخ گذشته بازگشت کند. خدا رحمت کند آقای علم الهدی را که با عملکردش روزگار فرضی ریاست جمهوری شما را نشان می دهد. او اکنون که زوری ندارد نمی گذارد موسیقی اجرا شود وقتی زور داشته باشد چه می کند.
خدا خودت را هم جزای خیر دهد که با پخش غذا میان فقرای خراسان، آینده ای که خواهی ساخت را نشان دادی، جامعه ای گرسنه و صدقه بگیر. ما ملتی غیور و با عزت هستیم و می باید که به دست،  آهن تفته را خمیر کنیم، ولی دست بسته پیش امیر ناایستیم.
همایون شجریان
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر: