کد خبر: ۴۴۰۱۸
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶- ۱۴:۰۷
مدیر صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از جذب 304هزار تن مواد خام کشاورزی برای صنایع تبدیلی و تکمیلی این استان در سال گذشته خبر داد.مدیر صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از جذب 304هزار تن مواد خام کشاورزی برای صنایع تبدیلی و تکمیلی این استان در سال گذشته خبر داد.

به گزارش ایانا از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، محمد ترکیان اظهار داشت: جذب مواد خام کشاورزی 8.162 هزارتن درسال 1392 به 304 هزارتن درسال 1395 رسیده است.

وی خاطرنشان کرد : 36هزارتن جذب ماده خام استان تهران درسال گذشته هدف گذاری شده بود که با صدور20 فقره پروانه بهره برداری تقریبا به 8 برابر شاخص استان تهران در سال اقتصاد مقاومتی دست یافتیم.

مدیر صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران ادامه داد: صدور این پروانه های بهره برداری،  ظرفیت 304 هزار تن جذب ماده خام استان تهران را افزایش می دهد که به این ترتیب، دوبرابر ظرفیت این شاخص دربرنامه ششم توسعه محقق شده است.

ترکیان تصریح کرد: جذب ماده خام، میزان تامین مواد اولیه جهت واحدهای صنایع تبدیلی به منظور فرآوری و تولید پایدار است که منجر به افزایش بهره وری، ماندگاری محصول، کاهش ضایعات، تکمیل زنجیره تولید و در نتیجه افزایش درآمد و تولید پایدار می شود.

وی با اشاره به بازسازی و نوسازی واحدهای صنایع گفت: بازسازی و نوسازی واحدهای صنایع از یک فقره در سال92 به 3 فقره در سال 95 افزایش یافته است.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر: