کد خبر: ۴۷۲۰۰
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶- ۱۰:۴۳
معاون وزیر جهادکشاورزی در گردهمایی رؤسای مؤسسات و مراکز تحقیقات و آموزش کشاورزی:
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: بخش کشاورزی در اقتصاد مقاومتی حرف اول را داشته و این به تلاش وزیر و مدیرانی است که کشاورزی را می شناسند و با یکدیگر همکاری تنگاتنگی دارند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: بخش کشاورزی در اقتصاد مقاومتی حرف اول را داشته و این به تلاش وزیر و مدیرانی است که کشاورزی را می شناسند و با یکدیگر همکاری تنگاتنگی دارند.

به گزارش ایانا از سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در گردهمایی دو روزه رؤسای مؤسسات و مراکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی با تشریح نقش تعاملات درون و برون سازمانی در توسعه سازمان ها گفت: ارتقاء و پیشرفت کشاورزی مرهون استحکام و آرامش در کشور بوده و نقش نیروی انسانی به عنوان یک سرمایه ملی، در پیشرفت کارها تعیین کننده است.

محمد علی جوادی بیان داشت: فعالیت های آموزشی سازمان تحقیقات توانسته در سطح کل وزارتخانه تعداد زیادی از نیروها را با برنامه های آموزشی ارتقاء دهد و خدمات زیادی داشته باشد.

وی با تأکید بر اینکه باید از نیروهای جوان و آموزش دیده در تمام بخش های مدیریتی استفاده کرد، خاطرنشان ساخت: امروز ما باید به جوانان اعتماد نماییم و در دوره جدید از ثبات و تفکر هرچه بیشتر بهره ببریم و مدیران را پرورش دهیم. امروز بخش کشاورزی در اقتصاد مقاومتی حرف اول را داشته و این به تلاش وزیر و مدیرانی است که کشاورزی را می شناسند و با یکدیگر همکاری تنگاتنگی دارند.

معاون وزیر جهادکشاورزی همدلی و هماهنگی با رؤسای سازمان ها را راه‌کار مناسبی برای یکپارچگی هرچه بیشتر فعالیت ها و پیشرفت کارها دانست و با اشاره به ظرفیت های زیادی که در بخش کشاورزی وجوددارد، بیان کرد: امروز شرائط و ظرفیت های فراوانی برای خدمتگزاری فراهم است که باید از آن بهره برد.

گفتنی است گردهمایی دو روزه رؤسای مؤسسات و مراکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی با حضور دکتر اسکندر زند معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی، آیت ا.. عالمی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، تعدادی از اعضاء هیات امناء و روسای قبلی سازمان، پیشکسوتان و مدیران ستادی در سالن فجر این سازمان در تهران آغاز به کار کرد.


ارسال به دوستان
نسخه چاپی
عناوین مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار