اسامی 45 تولیدکننده برتر بخش کشاورزی
در هفته جهاد کشاورزی، تولیدکنندگان برتر بخش کشاورزی معرفی و توسط وزیر جهاد کشاورزی مورد تقدیر قرار گرفتند.
به گزارش خبرنگار ایانا، در مراسمی که ظهر روز دوشنبه به مناسبت هفته جهاد در ساختمان دو جهاد کشاورزی برگزار شد، از 45 تولیدکننده بخش کشاورزی در مراسمی با حضور وزیر جهاد کشاورزی و معاونان وی تقدیر بهعمل آمد.
بنا بر این گزارش، تولیدکنندگان برتر بخش کشاورزی در پنج زیربخش تولیدات گیاهی، طیور و آبزیان، ترویج و تشکلهای کشاورزی، منابع طبیعی و آبخیزداری و آب، خاک و صنایع کشاورزی انتخاب شدند.
در بخش تولیدات گیاهی:
امیر اسماعیلزاده بهرهبردار نمونه گندم آبی از ارزوئیه
رشید عابدینی بهرهبردار نمونه گندم دیر از هشترود
کمال اسدی بهرهبردار نمونه جو آبی از کبودرآهنگ
کریم پایدار بهرهبردار نمونه برنج از مازندران
اکبر مراد استهباناتی بهرهبردار نمونه ذرت دانهای از فسا
محمدحسین کریمالهی بهرهبردار نمونه سیبزمینی از اردبیل
خالد کریمی بهرهبردار نمونه چغندرقند از مهاباد
خلیل اسپیدان بهرهبردار نمونه پنبه از خراسان شمالی
یاسر احمدی بهرهبردار نمونه دانههای روغنی (کلزا) از پلدشت
داود فلاحپور مدیر نمونه واحد تولیدی از رضوانشهر
محمدرحیم محمودی سوران باغدار نمونه خرما از سیب و سوران
رضا فلاح نجمآبادی بهرهبردار نمونه پسته از رفسنجان
محسن لطیفی بهرهبردار نمونه مرکبات از گرگان
حمیدرضا ابراهیمی بهرهبردار نمونه سیب درختی از دماوند
محمدعلی کشاورز قاضی نمونه زیتون قزوین
مهدی آدینهوند بهرهبردار نمونه انار از کوهدشت
خلیل قلیزاده بهرهبردار نمونه گلخانهای آمل
حسین نوزاد تولیدکننده نمونه نهال محصولات باغی از سقز
سعید کمپویی بهرهبردار نمونه محصولات گواهیشده سالم از ورامین
عبدالرحمان ارجمندی مدیر نمونه واحد تولیدی (باغی) از سمیرم
در بخش طیور و آبزیان:
یوسف سپهپور گاودار نمونه صنعتی از شهر قدس
ابراهیم مهدیزاده پرواربند نمونه گوساله از شوط
بهنام کولیوند گوسفنددار نمونه از ملایر
رسول امانی مرغدار نمونه واحد گوشتی از ارومیه
رضا سواری مدیر کارخانه نمونه خوراک دام و طیور از مهاباد
فرهاد رستمی مدیر نمونه واحد تولیدی از شیروان چرداول
عباسقلی عبدالهی مدیر مرکز نمونه جمعآوری شیر از چایپاره
محمد شرفی طاهری دامدار نمونه عشایری از بردسکن
علی آقایی زنبوردار نمونه از کرج
محمدامین ریگی صیاد نمونه از کنارک
همایون شاهمنصوری پرورشدهنده نمونه آبزیان از تنکابن
در بخش ترویج و تشکلهای کشاورزی:
زهرا احمدین تسهیلگر نمونه زن روستایی
علیاکبر هاشمی مددکار نمونه ترویجی
ابراهیم قادری واحد نمونه مشاع کشاورزی از شهرستان دشتی
مرجان زارعی شرکت نمونه خدمات مشاورهای، فنی و مهندسی کشاورزی از کرمانشاه
سیدحسین صنیعخانی شرکت تعاونی نمونه کشاورزی
داود ابراهیمیکمال شرکت تعاونی نمونه روستایی از پاسارگاد
اکرم هاشمی شرکت تعاونی نمونه زنان روستایی از شبستر در بخش منابع طبیعی و آبخیزداری
حسن سعادتی مرغدار نمونه از سربیشه
شهداد ریگیلادز آبخیزدار نمونه از زاهدان
در بخش آب و خاک و صنایع کشاورزی:
ذاتالله تنکابنی بهرهبردار نمونه آب و خاک از آمل
محسن جوادی نمونه مصرفکننده بهینه آب با بکارگیری روشهای آبیاری تحت فشار از تربت جام
عبدالله کاظم تعمیمی واحد نمونه صنایع تبدیلی و تکمیلی تولیدات گیاهی از تنکابن
سیدمحمد اسماعیلرهنما واحد نمونه صنایع تبدیلی و تکمیلی تولیدات دامی از فسا
خبرنگار: ابراهیم نژادرفیعی
A-910323-03_R
دیدگاه تان را بنویسید