کد خبر: ۴۸۰۷۷
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۶- ۱۰:۰۱
مدیرکل دفتر نظارت بر بهداشت مواد غذایی سازمان دامپزشکی کشور در اردبیل؛
عباس عباسی در مراسم افتتاح کشتارگاه صنعتی طیور شرک آرتا جوجه سبلان افزود: کشتارگاه صنعتی مرغ زنجیره یکپارچه تولید گوشت مرغ شرکت آرتا جوجه سبلان اردبیل یکی از مجهزترین کشتارگاههای طیور در سطح کشور است که تمامی استانداردها و معیارهای جهانی به بهترین نحو ممکن در آن مدیریت می شود .

عباس عباسی در مراسم افتتاح کشتارگاه صنعتی طیور شرک آرتا جوجه سبلان افزود: کشتارگاه صنعتی مرغ زنجیره یکپارچه تولید گوشت مرغ شرکت آرتا جوجه سبلان اردبیل یکی از مجهزترین کشتارگاههای طیور در سطح کشور است که تمامی استانداردها و معیارهای جهانی به بهترین نحو ممکن در آن مدیریت می شود.

به گزارش خبرنگار ایانا از اردبیل، کشتار گاه طیور مدرن و مجهز به خط دو این امکان را فراهم می سازد که بدون دخالت دست و با رعایت کلیه موازین بهداشتی بسته بندی و انجماد و ارسال به بازار مصرف از هر لحاظ اعتماد و اطمینان مصرف کنندگان را جلب نماید.

مدیر کل دفتر نظارت بر بهداشت مواد غذایی سازمان دامپزشکی کشور افزود : یکی از اساسی ترین شرایط لازم برای صادرات مرغ به خارج از کشور رعایت اصول و موازین بهداشتی است. صادرات مرغ باید مطابق با معیارهای بین المللی باشد و می باید با رعایت دقیق موازین بهداشتی و مورد قبول جهانی اعتماد کشورهای همسایه را برای صادرات گوشت مرغ فراهم سازیم.

این مقام مسئول در ادامه سخنان خود افزود: تامین سلامت مصرف کننده جزو مسئولیت های خطیر سازمان دامپزشکی است و همه ما در این ارتباط مسئول هستیم.

لازم به توضیح است که این کشتار گاه مجهز به خط دو دارای ظرفیت سردخانه 3500 تنی ، تونل انجماد 100 تنی است که در مساحت 26 هزار مترمربع بنا شده است که 40 درصد از محصولات آن برای صادرات و 60 درصد آن به مصرف داخلی خواهد رسید./

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
عناوین مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: