کد خبر: ۴۸۹۳۲
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۶- ۱۷:۱۰
جایزه بهترین کیفیت شیر به جان و ماریا والش، از شرکت تیپراری Tipperary که شیر خود را به Dairygold Co-op عرضه می کنند، اهدا شده است.

خانواده والش، در مزرعه خانوادگی والش، در روستای بالی لوبی (Ballylooby )از شهرستان تیپراری Tipperary ایرلند


جایزه بهترین کیفیت شیر به جان و ماریا والش، از شرکت تیپراری Tipperary که شیر خود را به Dairygold Co-op (1)عرضه می کنند، اهدا شده است.

به گزارش ایانا از سایت "ایندیپندنت"، جان و ماریا والش سه فرزند دارند به نام های برندان، کلر و هلنا. آن ها نسل ششم کشاورزان مزرعه در بالی لوماسنا (
Ballylomasna) از روستای بالی لوبی ، از شهر کاهیر(Cahir) واقع در تیپراری ایرلند هستند. به طو ری که آن ها به این کار افتخار می کنند.

این درحالی است که شیر مزرعه والش از 104 گاو در 92 هکتار و ماهانه به طور متوسط ​​ بیش از 52،000 لیتر به دست می اید.

جان والش در گاوداری مشغول کار است

آمار کلیدی مزرعه:

• اندازه مزرعه: 92 هکتار

• اندازه گله: 104

• عملکرد گله: 5،800 لیتر

• متوسط ​​عرضه ماهانه شیر: 52،201

• متوسط میزان باکتری(Total Bacteria Count (TBC)): 7

• متوسط میزان سلول‌هایسوماتیک(somatic cell count(SCC)):107

• چربی کره٪: 4.34

• پروتئین٪: 3.61

• لاکتوز٪: 4.91

در این مراسم ، برندگان از 14 مزرعه برتر لبنیات ایرلند ، 4 اکتبر در دوبلین توسط وزیر کشاورزی، مایکل کرید، معرفی شدند.

والش با خانواده اش در مراسم حضور داشتند و توانستند جایزه 5000 یورو یی و کاپ ماندگار جایزه کیفیت شیر NDC & Kerrygold Quality Milk Awards را به دست آورند.

دکتر دیوید گلیسون از Teagasc و از طرف پنل ملی داوری سخن گفت و از کشاورزان و شرکت ها برای حضور در مراسم ملی جایزه کیفیت شیر، تشکر کرد.

وی افزود:"هنگامی که ما هر ساله به عنوان داور از مزارع بازدید می کنیم، احساس غرور کشاورزان ایرلندی را مشاهده می کنیم."

جان و ماریا والش با سه فرزند خود، کلر و هلنا و برندن در تصویر دیده می شوند

دکتر دیوید گلیسون یادآور شد:"بیست و دو مزرعه نامزد شده اند و 14 مورد برای ارزایابی مزرعه انتخاب شدند. این مزارع در 9 منطقه مختلف از غرب کرک تا دانگال قرار داشتند. همچنین سه پارامتر کلیدی در کیفیت شیر ​​ نقش دارد، که شامل ,TBC SCC و درصد پروتئین است."

وی ادامه داد:" هرساله استانداردهای کیفیت شیر ​​در مزارع افزایش می یابد و آنچه که خارج از این چارچوب انجام می شود: تعهد به انجام درستی کار وبه اشتراک گذاشتن دانش و یادگیری در مورد راه هایی برای بهبود چگونگی انجام کار است؛ و ارزوی قلبی ام این است که سنت مزرعه خانوادگی ادامه یابد، و مزرعه به گونه ای بهتر به نسل آینده واگذار شود "

وزیر در این مراسم با اشاره به این که کشاورزی در ایرلند بیش از یک کسب و کار است؛ و یک شیوه زندگی محسوب می شود، گفت:"کشاورزان ایرلندی از والدین و پدربزرگ و مادربزرگشان و حتی پیشتر از آن ها، این هنر و مهارت را می آموزند واین تصادفی نیست که محصولات لبنی ایرلندبه عنوان بهترین در جهان شناخته شده اند." به گفته وی، کشاورزان ایرلندی و خانواده شان متعهد به ارائه شیر با کیفیت جهانی هستند.

ترجمه: فرحناز سپهری

پی نوشت:

1- Dairygold شرکتی با سابقه طولانی در تولید پنیر استاندارد و ممحصولات لبنی به شمار می رود. دارای دفاتری در ایرلند و انگلیس و در سراسر اروپا و آسیا است.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر: