کد خبر: ۴۸۹۵۹
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶- ۱۳:۵۹
در گردهمايي تغذيه دانان مازندراني و به منظور اعتلاي جايگاه شغلي صورت گرفت؛
نخستین نشست هم اندیشی کارشناسان و متخصصان تغذیه و رژیم درمانی استان مازندران با حضور حداكثري در مرکز آموزش شرکت نفت محمود آباد و در حضور رییس هیات مدیره انجمن تغذیه ایران و عضو هیات مدیره و مسئول شاخه های استانی انجمن تغذیه ایران برگزار شد.


نخستین نشست هم اندیشی کارشناسان  و متخصصان تغذیه و رژیم درمانی استان مازندران روز گذشته با حضور حداكثري در مرکز آموزش شرکت نفت محمود آباد و در حضور جلال الدین میرزای رزاز رییس هیات مدیره انجمن تغذیه ایران و برلیانت بزرگمهر، عضو هیات مدیره و مسئول شاخه های استانی انجمن تغذیه ایران برگزار شد.

 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا) از آمل، در این نشست، راه اندازی انجمن تغذیه استان مازندران و رسیدگی به مشکلات صنفی تغذیه دانان و بررسی راهکارهایی جهت ارتقا فرهنگ غذایی جامعه و شناساندن اهمیت تغذیه در سلامت و بهداشت جامعه مورد بحث قرارگرفت و برنامه ريزي هايي دراين جهت انجام شد.


ردیف

نام

تعداد آراء

1

دکتر اکبر فاضل‌تبار

35

2

فیروز امینی آلاشتی

31

3

محمدحسین زروک

29

4

الهام قربانی

27

5

مُژدا رحمانی

20

6

سارا عالمیان

20

7

ابراهیم مهدوی

19

علی‌البدل

1

شیرین آباذری

19

2

میراحمد ربیعی

18 اين هم انديشي جهت دستيابي به خواسته های صنفی این رشته چون برقراري عادلانه تعرفه ها ی خصوصی و دولتی، استفاده از دستگاه هاي لاغري، تجویز مکمل ها، عدم راهیابی رشته های غیر مرتبط، تصحيح برد آموزشی تغذیه و جلوگیری از مداخلات در مشاوره تغذیه و رژیم درمانی و راه های جلوگیری از انجام رژیم درمانی در مراکز بهداشتی درماني در برنامه تحول سلامت و اعتلای حرفه و دانش کارشناسان تغذیه در دفاتر مشاوره تغذيه بوده است.
همچنين در اين جلسه، اعضای هيات مدیره انجمن تغذیه مازندران از میان کارشناسان انتخاب شدند.
این انجمن با تلاش و پیگیری محمد حسین زروک و مساعدت امینی، رحمانی، قربانی و حمایت همه جانبه کارشناسان و مشاوران و متخصصین تغذیه استان مازندران تاسیس شده است.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر: