کد خبر: ۴۹۰۷۷
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶- ۱۵:۰۵
ترکیبی تحت عنوان پومد بردو (بردو دوقلو POMOD Bordeaux دربسته بندی 4 کیلویی) دارای محتویات آهک هیدراته وسولفات مس است که در سطح مناطق مختلف عرضه شده است.

ترکیبی تحت عنوان پومد بردو (بردو دوقلو POMOD Bordeaux دربسته بندی 4 کیلویی) دارای محتویات آهک هیدراته وسولفات مس است که در سطح مناطق مختلف عرضه شده است.

به گزارش ایانا از سازمان حفظ نباتات کشور باتوجه به گزارش هاي رسیده و مشاهدات انجام شده مبنی بر عرضه ترکیبی تحت عنوان پومد بردو (بردو دوقلو POMOD Bordeaux در بسته بندی 4 کیلویی )دارای محتویات آهک هیدراته وسولفات مس است که در سطح مناطق شده است و بر اساس توضیحات آن شرکت طی نامه شماره660.95 -8/8/95 ،به آگاهی می رسد، هرگونه فعالیت درزمینه تهیه،تولیدوتدارک سموم دفع آفات نباتی بایستی با اخذپروانه و مجوزهای لازم ازسوی این سازمان صورت گیرد.

همچنین صدور هرگونه پروانه فعالیت ازسوی این سازمان منوط به ارائه مجوز های لازم (پروانه تأسیس وبهره برداری) ازسوی وزارت صنعت،معدن وتجارت و موافقت سازمان حفاظت محیط زیست است.

لازم به ذکر است هرگونه اقدام به تولید ماده مذکورتوسط آن شرکت قبل ازدریافت مجوزهای لازم ازاین سازمان، تخلف محسوب شده و آن شرکت موظف به جمع آوری سموم توزیعی ازسطح مناطق است.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نام:
ایمیل:
* نظر: