کد خبر: ۵۰۰۲۵
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶- ۱۰:۵۳
مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کردستان خبر داد؛
مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کردستان ضمن اظهار تاسف از حادثه زلزله در استان کرمانشاه گفت: در راستای کمک به حادثه دیدگان زلزله روزانه ۱۰۰ هزار قرص نان توسط خبازی های سطح شهر پخت خواهد شد.

مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کردستان ضمن اظهار تاسف از حادثه زلزله در استان کرمانشاه گفت: در راستای کمک به حادثه دیدگان زلزله روزانه۱۰۰هزار قرص نان توسط خبازی های سطح شهر پخت خواهد شد.

به گزارش ایانا از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان کردستان، جمال صالحی افزود: کلیه خبازی های سنندج ملزم به پخت و تهیه این مقدار نان هستند که روزها جهت تهیه نان مصرفی شهروندان کردستانی اقدام و در شیفت شب نسبت به پخت نان برای حادثه دیدگان استان کرمانشاه اقدام کنند.

جمال صالحی تاکید کرد: پخت این مقدار قرص نان برای حادثه دیدگان زلزله کرمانشاه روزانه۲۶۷کیسه آرد مورد نیاز است که با تصمیم شرکت بازرگانی ایران توسط شرکت غله و خدمات بازرگانی کردستان تأمین خواهد شد.

وی اظهار کرد: به محض رخداد این حادثه ناگوار مردم استان نیز در اقدامی خیرخواهانه با پرداخت پول به خبازی ها نسبت به تهیه نان برای حادثه ديدگان اقدام کردند.

مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کردستان یادآورشد: تا زمان اعلام نیاز استان کرمانشاه این مقدار نان که روزانه۱۰۰هزار قرص نان است پخت خواهد شد./

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
عناوین مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار