کد خبر: ۵۰۶۸۶
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۶- ۱۱:۵۵
فائو در تیرماه سال جاری از کودکان و نوجوانان خلاق سراسر جهان در حوزه نقاشی، گرافیک و ویدئو دعوت کرد تا در مسابقه بین المللی طراحی پوستر و ویدئوی روز جهانی غذا در سال ۲۰۱۷ شرکت کنند. مسابقه ای که در آن سهیل احمدپور، کودک ۸ ساله ایرانی، موفق به کسب مقام اول مسابقه نقاشی فائو به مناسبت روز جهانی غذا ۲۰۱۷ با شعار «تغییر آینده مهاجرت: سرمایه‌گذاری در امنیت غذایی و توسعه روستایی» شد. در گزارش تصویری زیر، نقاشی های شرکت کنندگانی از بلاروس، سریلانکا، فیلیپین، هند، ویتنام، مجارستان، تایلند، اندونزی و برزیل که توانستند مقام‌های نخست تا سوم را در سایر رده‌های سنی به دست آورند، ملاحظه می کنید:
فائو در تیرماه سال جاری از کودکان و نوجوانان خلاق سراسر جهان در حوزه نقاشی، گرافیک و ویدئو دعوت کرد تا در مسابقه بین المللی طراحی پوستر و ویدئوی روز جهانی غذا در سال ۲۰۱۷ شرکت کنند. مسابقه ای که در آن سهیل احمدپور، کودک ۸ ساله ایرانی، موفق به کسب مقام اول مسابقه نقاشی فائو به مناسبت روز جهانی غذا ۲۰۱۷ با شعار «تغییر آینده مهاجرت: سرمایه‌گذاری در امنیت غذایی و توسعه روستایی» شد. 
در گزارش تصویری زیر، نقاشی های شرکت کنندگانی از بلاروس، سریلانکا، فیلیپین، هند، ویتنام، مجارستان، تایلند، اندونزی و برزیل که توانستند مقام‌های نخست تا سوم را در سایر رده‌های سنی به دست آورند، ملاحظه می کنید:
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
عناوین مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار