گزارش فرانس 24 از حضور رستوران های زنجیره ای آمریکایی در ایران

دیپلماسی شکم میان ایران و آمریکا! +تصاویر

ظاهرا فعال شدن دیپلماسی ایران و تغییر رویکرد تدریجی سیاستمداران دولت اوباما نسبت به ایران حسابی برای فرانسوی ها قابل توجه بوده و همزمان با روزهایی که بسیاری از موافقان حل پرونده هسته ای ایران برای خوشحالی بازگشایی کامل گره های این پرونده خود را آماده کرده بودند، وزیرخارجه فرانسه کارشکنی کرد. اگرچه خوشبختانه این اقدام آن ها نیز کارگر نیفتاده و روند کار رو به حل می رود. خبرگزاری کشاورزی ایران(ایانا) پیرو انتشار گزارش خبرگزاری فرانسوی فرانس 24 این کشوراز حضور رستوران های زنجیره ای آمریکایی در ایران، به نظر می رسد تغییر مناسبات دو کشور حسادت برخی فرانسوی ها را برانگیخته است و از برخی کنایه ها در تنظیم نثر گزارش، می توان  به بروز این احساس در آن ها پی برد! به اتفاق متن این گزارش را می خوانید:

انتقال آب از الیگودرز به قم، کمر سد بختیاری را شکست

به علت تغيير اقليم و کاهش ميزان بارش‌ها از ارتفاع سد بختياري کاسته شود.
به بهانه هوای آلوده تهران؛

درختکاری کل تهران، معجزه نمی‌کند/ جلوی منابع آلوده‌کننده هوا گرفته شود

درختان تنها در تلطیف هوا مؤثر هستند و اگر کل شمال تهران درختکاری شود، نمی‌توان برای آلودگی حادث شده در این کلانشهر توقع معجزه داشت.

جوانمردی دامدار لرستانی در حق پلنگی که 44 بزش را درید! /عکس

چندی پیش یک پلنگ ایرانی با حمله به یک گله دام اهلی در منطقه هشتاد پهلوی لرستان تعداد زیادی بز اهلی را در هم درید اما دامدار لرستانی که مسلح بود به جای شلیک به این گونه ارزشمند ماجرا را به اداره محیط زیست لرستان اطلاع داد.