فائو دستاورد های ایران در کاهش سوء تغذیه را به رسمیت شناخت

گزارش جدید فائو نشان می دهد ایران در جمع 72 کشوری قرار دارد که موفق به تحقق اولین هدف توسعه هزاره ملل متحد مبنی بر به نصف رساندن نسبت جمعیتی افراد دارای گرسنگی شدید و یا سو تغذیه شده اند.

کیک 40 میلیون تومانی برای جشن ستاره بوکس!

«فلوید می‌ودر» قهرمان بوکس سبک‌وزن جهان در جشن خود حسابی ولخرجی کرد و تنها معادل 40 میلیون تومان را به خرید کیک کریستالی اختصاص داد.

شامپانزه ها استعداد سرآشپز خوب شدن را دارند

تحقیقات تازه نشان داده است که شامپانزه ها بیشتر توانایی های ذهنی لازم برای پختن غذا را دارند، به جز دو عنصر مهم که در انسان پیدا می شود؛ آن هم کنترل آتش و اعتماد اجتماعی است.

کارخانه توليد آبميوه هاي گازدار شيرين عسل بهره برداری شد

بزرگ ترين واحد توليد آب ميوه هاي گازدار در واحد کشت و صنعت آذربايجان خاوري يکي از زير مجموعه هاي گروه صنايع غذايي شيرين عسل با حضور  نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره برداري رسيد.

نهمین جشنواره ملی آش ایرانی به شهریورماه موکول شد

نهمین جشنواره ملی آش ایرانی که در بهار هر سال برگزار می‌شد، امسال با کمی تأخیر در شهریورماه برگزار خواهد شد.

روز جهانی شیر در ایران مغفول ماند

با وجود آنکه از اثرات سلامتی شیر هرروزه گفته می‌شود، اما شاهد آن هستیم که روز جهانی شیر توسط ارگانی خاص برنامه‌ریزی نشده و مغفول مانده است.

نشست مشترک صاحبان مشاغل کشاورزی و صنایع غذایی ایران و ترکیه

نشست مشترک صاحبان مشاغل صنعت کشاورزی و غذایی ایران و ترکیه ششم خردادماه 1394 در بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته برگزار شد.

از اظهارات غیرمستند علیه صنایع گوشتی شکایت می‌کنیم/ شورای حقوقی انجمن به‌زودی تشکیل می‌شود

شورای حقوق انجمن صنایع فرآورده‌های گوشتی برای پیگیری حقوق 100 عضو انجمن صنایع فرآورده‌های گوشتی در سال 94 تشکیل خواهد شد.

آغاز صادرات شیرخشک صنایع شیر ایران، به محض بهبود نرخ جهانی

به‌دلیل اینکه قیمت جهانی شیرخشک به یک‌سوم کاهش یافته است، در برنامه داریم که به محض مناسب شدن قیمت، اقدامات لازم را برای صادرات شیرخشک به کشورهای همسایه انجام دهیم.

ماهانه 2.5 میلیون کیلوگرم بستنی تولید می‌شود/ اجازه فروش بستنی تا نیم ساعت قبل از سحر

یک‌هزار و 200 واحد صنفی پروانه‌دار در کشور ماهانه 2.5 میلیون کیلوگرم انواع بستنی تولید می‌کنند که این مقدار به‌جز بستنی‌های تولیدشده 700 واحد بدون پروانه است که مجوز افزایش قیمت تا پایان سال را نخواهند داشت.

افتتاح ایران اگروفود 2015، برای بازاریابی برندهای صنایع غذایی

روبان بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی، صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته توسط معاون صنعت، معدن و تجارت بریده شد.

کارخانه بستنی عسل با سرمایه گذاری 450 میلیارد ریالی افتتاح شد

اسحاق جهانگیری در جریان سفر به استان کردستان با حضور در شهرک صنعتی شماره ۲ سنندج ضمن افتتاح فاز دوم کارخانه بستنی عسل، از خط تولید آن بازدید کرد.

آغاز بزرگ‌ترین نمایشگاه صنایع کشاورزی و غذایی آسیا در تهران + جدول 946 شرکت داخلی و خارجی

بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته امروز پنجم خرداد 1394 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار می‌کند.

صادرات چهار شرکت لبنی و دو شرکت طیور ایرانی به روسیه مجاز شد

با موافقت بازرسان فدرال روسیه، صادرات محصولات لبنی چهار شرکت تأییدشده بازرسان روسی و همچنین تولید کننده گوشت مرغ به کشور روسیه مجوز گرفت.