بمب اتم صنعت غذا رونمایی شد

سرآشپز رستوران "لینکلن شیر" انگلستان به دستور عجیبی برای یک سس تند رسیده است که هر کسی نمی تواند آن را امتحان کند و این سس تند به عنوان بمب اتم سس های تند دنیا معرفی شده است.

اختراع تلفن همراهی که بوی محصولات غذایی را ارسال می‌کند!

پرفسور ادوارد از دانشکده مهندسی دانشگاه هاروارد بر این باور است که در آینده انسان ها می‌توانند پیام های بودار را به همان اندازه که امروزه تصویر و متن ردوبدل می‌شود، ارسال کنند.

خودروهای آینده از گوجه‌فرنگی ساخته می‌شوند!

دیگر نگران لکه سس کچاپ روی صندلی خودروتان نباشید؛ شاید کابین خودرو بعدی شما از جنس گوجه‌فرنگی ساخته شده باشد!

قرص گوجه فرنگی برای درمان بیماری قلبی ساخته شد

محققان انگلیسی در پژوهش خود نشان دادند، مصرف یک قرص گوجه‌فرنگی در روز می‌تواند انسان را از خطر بیماری قلبی دور نگهدارد.

جشنواره تحقیق و توسعه صنایع شیر ایران با شادی و آتش‌بازی پایان یافت

جشنواره تحقیق و توسعه صنایع شیر ایران پس از دو روز در شیرازی که به قول مجری جشنواره، شهر پررمز و رازی است و از آن نیز بارها به‌عنوان سرزمین جنت تراز یاد کرد، با موفقیت و استقبال محسوس مردم به پایان رسید.

افتخار مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به رونمایی محصولات جدید صنایع شیر ایران در سال فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با صدور پیامی به جشنواره تحقیق و توسعه صنایع شیر ایران در شیراز، افتخار آفرینی این مجموعه را در زمینه رونمایی از محصولات متنوع و جدید به بازار شادباش گفت.

توزیع کیک یک تنی در بهشت زهرا بابت نیمه شعبان

کیک بزرگ یک تنی در شب میلاد با سعادت منجی عالم بشریت در قطعات مطهر شهدا توزیع خواهد شد.

موافقت نهایی نعمت‌زاده با حذف تدریجی ثبت سفارش

معاون وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت از گام‌های جدید دولت یازدهم برای حذف فرآیند ثبت سفارش واردات کالا خبرداد و در نخستین گام، حضور فیزیکی متقاضیان در مراکز ثبت سفارش برداشته شد.
مدیرعامل مرکز همکاری‌های امور دام مدعی شد:

پرداخت گزینشی وزارت صنعت در پرداخت مطالبات دامداران

وزارت صنعت، معدن و تجارت در پرداخت مطالبات دامداران به‌صورت گزینشی عمل کرده و این پول را تنها به حساب برخی از کارخانه‌ها واریز کرده است.

به جریان افتادن اخذ مجوز نشریه کانون صنایع غذایی، با چراغ سبز وزیر ارشاد/ جنتی: باید تحمل شنیدن حرف مخالف را در خود ایجاد کنیم

علی جنتی صبح امروز در نشست صبحانه کاری اتاق بازرگانی‌، صنایع و معادن و کشاورزی ایران، پس از شنیدن سخنان اعضای هیأت نمایندگان اتاق ایران، نقطه نظرات خود را با تأمل و حوصله مطرح کرد.

آردهای گندم غیراستاندارد از بازار جمع آوری شد + اسامی شرکت ها

مدیرکل استاندارد تهران با اعلام اجباری بودن استاندارد آرد گندم، از توقیف آرد گندم با نام‌های تجارتی پایتخت و اریج خبرداد.

بازدید وزیر جهادکشاورزی از بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی اگروفود پس از قریب دو دهه!

وزیر جهادکشاورزی در چهارمین روز برگزاری بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی اگروفود، در حالی که تازه از مأموریت مهم به فرانسه بازگشته بود، از این نمایشگاه مهم داخلی نیز بازدید کرد.