هیولایی که دست رنج دامداران را می بلعید! + عکس

مزرعه دار استرالیایی وقتی متوجه می شود که گوسفندهایش دارند کم می شوند و هیچ ردپایی از دزد پیدا نمی کرد، به حصار دور مزرعه برق وصل کرد و صبح که برگشت با سارق گوسفندانش مواجه شد و به جای این که سارق بترسد و فرار کند، کرک و پر مزرعه دار ریخت! عکس سارق را اگر قلبتان ظرفیت دارد، مقداری پایین تر بروید و ببینید:

دوست داران قارچ خوراکی در قاب تصویر

یکی از اتفاق های خوب نشست خبری امروز صبح اعضای هیات مدیره انجمن پرورش دهندگان قارچ خوراکی کشور با خبرگزاری های کشور،قدرشناسی و سپاسگزاری دکتر محمد حسن افشار، رییس هیات مدیره انجمن از رسانه ها بابت ارتقای محسوس مصرف سرانه قارچ طی سال های اخیر در کشور بوده است. رسانه هایی که با انتشار اخبار و درد دل های مدیران واحدهای پرورش قارچ،نقطه نظرات آن ها را به مسوولان و مزایای تغذیه قارچ را به مردم انتقال داده اند. خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا) به این بهانه تصاویری از این نشست که با حضور هیات مدیره انجمن قارچ و چند همکار رسانه ای برگزار شد، را منتشر می کند.

گزارش تصویری بازدید پاپی‌زاده، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از ایانا

عضو رسانه ای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ساعتی پیش در جریان روند تولید و انتشار اخبار در خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا) قرار گرفت و با صبر و حوصله از تمام قسمت های تنها خبرگزاری بخش کشاورزی بازدید کرد و در عین حال پیشنهادهای خود را برای بهره برداری بیشتر بخش کشاورزی از اخبار و داده های اطلاعاتی خبرگزاری ارائه داد. البته وی در حاشیه این بازدید،دفتر یادبود خبرگزاری را نیز با دستخط خود آراست تا یادگاری باشد برای کارکنان امروز خبرگزاری و نسل های آینده که قلم را برای دفاع از بخش کشاورزی در دست خواهند گرفت. نکاتی که حاوی ابراز لطف وی به این خبرگزاری و در کل اهمیت حمایت از رسانه های تاثیرگذار برای این بخش است. وی پس از اینکه سردبیر خبرگزاری، پروسه تولید و نشر اخبار را به وی شرح داد، آیکون انتشار خبری که همزمان با وی تحریر شده بود را کلیک کرد تا روی خروجی خبرگزاری قرار گیرد.  

گزارش تصویری ایانا از جلسه کمیسیون کشاورزی با مدیران بانکی

دیروز جلسه مهمی برای بخش کشاورزی کشور در کمیسیون تخصصی مجلس شورای اسلامی ایران بود. جلسه ای که خبرنگار پارلمانی خبرگزاری کشاورزی ایران( ایانا) در آن حضور داشت که دستاوردهای خبری وی از مذاکرات طرفین که دغدغه بخش است،هم اکنون در خروجی خبری خبرگزاری قابل مطالعه است.